از بین بردن دائمی و برداشتن خال و زگیل با دستگاه لیزر کوترا

برداشتن خال و زگیل

از بین بردن دائمی و برداشتن خال و زگیل با دستگاه لیزر کوترا

زگیل ها و خال های گوشتی و خطی رنگی ، یکی از مشکلاتی می باشد که انسان ها از ابتدا با آن سروکار داشته اند و هم اکنون نیز به دنبال راهی برای درمان ان میباشند. انواع زگيل‌ها در حقیقت در دسته بندی  تومورهاي پوستي خوش‌خيمي قرار میگیرند که در حالت کلی به شکل ضخيم  و کلفت شدن پوست هر ناحیه از بدن ممکن است بوجود آید. متاسفانه پوست در محلی که  زگيل‌ها رشد کرده اند معمولا حالتی به زبر و خشن به خود میگیرند و رنگشان نیز متفاوت است  نسبت به پوست سالم اطراف آن ناحیه که در آنجا رشد کرده است . جالب است بدانید که امروزه تنها راه حل دائمی که بر اساس آمار سالهای گذشته ، جوابگوی رفع انواع زگیل ها به صورت دائمی میباشد، برداشتن خال و زگیل با دستگاه لیزر کوترا میباشد.

برای آشنایی با طرز کار این لیزر بهتر است در ابتدا علت بوجود آمدن زگیل ها را شناسایی کنیم. زگيل‌ها از نظر علمی به علت آلوده شدن پوست به ويروس‌هاي متعلق به تقسیمات ویروس، پاپيلوما ويروس (پاپيلوما ويروس انساني يا HPV)تشکیل میشود. زگیل های حاصل از اين نوع از ويروس‌ها استعداد زیادی در  رشد در هر ناحیه سطح پوست و غشاهاي مخاطي بدن دارند. جالب است بدانید که  این نوع عفونت ويروسي یکی از بیماری های بسيار شايع است و امکان انتقال آن به ديگران نيز در حالت کلی ، اگر درمان نشود وجود دارد.

اهمیت برداشتن خال و زگیل با دستگاه لیزر کوترا

برای استفاده از راه حل درمانی برداشتن خال و زگیل با دستگاه لیزر کوترا باید گفت که ، عوامل متعددي از قبيل مکان دقیق عفونت، میزان  ويروس وارد شده  در پوست و در آخر  وضعيت ايمونولوژيكي افراد بسیار اهمیت دارد. با توجه به این حساسیت ها و اهمیت های جدی بهتر است که برداشتن خال و زگیل با دستگاه لیزر کوترا توسط یک پزشک متخصص و خبره همچون دکتر الیاسی انجام  گیرد. دکتر الیاسی به شما کمک میکند تا از افزایش این عفونت جدی و انتقال آن به دیگران، جلوگیری کنید. این پزشک متبحر از بهترین روش درمانی یعنی برداشتن خال و زگیل با دستگاه لیزر کوترا استفاده میکند. توجه داشته باشید که واگير اين عفونت ويروسي میتواند از راه هایی همچون  تماس مستقيم بين زگيل‌هاي موجود بر روي پوست يا ويروس‌هايي که به تازگي ریشه دار شده اند و در شرايط مناسب از دما و رطوبت در زير پوست، هنوز در حالت فعالیت میباشند، بروز دهد و باعث ایجاد مشکلات فراوانی همچون عفونت های خطرناک و دردناک شوند. بنابراين بهتر است توجه داشته باشید که افرادي که دچار مشکل در  سيستم ايمني بدنشان هستند و يا لینکه  در دوره حاملگی به سر میبرند در شرایط حساس تری قرار دارند و با مشاهده هرگونه مشکل سطحی یا حدی باید هرچه سریعتر به یک کلینیک زیبایی مراجعه کنند و این موضوع را ساده ندانید زیرا هر چه مدت زمان درمان را دیرتر آغاز کنند بیشتر با مشکل مواجه خواهند شد و درمان آنان سخت تر خواهد بود. اگر به دنبال یک کلینیک زیبایی غرب تهران هستید دکتر الیاسی  با برداشتن خال و زگیل با دستگاه لیزر کوترا ،میتواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

مطالب مرتبط