زیبایی با تزریق ژل لب و خط خنده

تزریق ژل لب

تزریق ژل لب و خط خنده از جمله عمل های زیبایی است که این روز ها در میان افراد بسیار رواج یافته است. انجام این عمل زیبایی بسیار آسان بوده و عوارض چندانی ندارد و اثر بخشی آن به گونه ای است که از همان ابتدای تزریق می توانید تغییرات ایجاد شده را مشاهده نمایید. البته باید به این موضوع توجه کرد که بدن افراد و نحوه واکنش آن ها به مواد دارویی با هم متفاوت است و به همین سبب بروز برخی از عوارض در افراد مختلف با هم متفاوت است. خطوط خنده در اطراف لب ها به دلایلی از جمله افزایش سن ایجاد می شود. هنگامی که سن افراد بالا می رود لایه های دارای چربی در زیر پوست تحلیل رفته و همین امر می تواند سبب ایجاد چین و چروک بر روی پوست شود. از طرفی این افزایش سن می تواند موجب شود حجم لب افراد کم شود و به دنبال برجستگی لب ها روی صورت از بین برود. تزریق ژل لب و خط خنده می تواند این مشکلات را به آسانی رفع نماید.

نکاتی در خصوص اثر بخشی تزریق ژل لب و خط خنده

 

اثر بخشی تزریق ژل لب و خط خنده به برخی موارد وابسته است و در صورتی که قصد دارید از این روش استفاده نمایید لازم است با این موارد آشنا شوید:

  1. استفاده از مواد با کیفیت

یکی از اصلی ترین مواردی که می تواند تضمین کننده اثر بخشی تزریق ژل لب و خط خنده. در حال حاضر برند های مختلفی از ژل ها در بازار وجود دارند و بهتر است برای انتخاب مورد مناسب از پزشک خود مشورت بگیرید. همچنین توجه کنید که در زمان تهیه و استفاده از این موارد تاریخ مصرف آن ها را بررسی نمایید.

  1. مهارت و تخصص پزشک

انجام کلیه عمل های زیبایی به ویژه تزریق ژل لب و خط خنده است و همین موضوع اهمیت مهارت پزشک را بیشتر نمایان می کند.

  1. مراقبت های قبل و بعد از عمل زیبایی

همانند هر عمل زیبایی دیگری، تزریق ژل لب و خط خنده پیش از انجام و پس از آن نیاز به مراقبت های ویژه ای دارد. بهتر از پس از تزریق از کمپرس آب سرد استفاده کنید. و همچنین مصرف برخی از دارو ها را متوقف نمایید. بهتر است بین 45 دقیقه تا یک ساعت پس از تزریق از خوردن و آشامیدن پرهیز کنید زیرا این موضوع می تواند منجر به بروز گاز گرفتگی در لب ها شود و علت این امر نیز بی حسی موضعی این ناحیه است. معمولا از تزریق ژل لب و خط خنده کبودی یا زخمی بر جای نمی ماند و تنها ممکن است اندکی تورم مشاهده شود که معمولا در کمتر از 2 هفته این موارد به طور کلی از بین می روند.