آنچه در مورد کربوکسی تراپی باید بدانید

کربوکسی تراپی

آنچه در مورد کربوکسی تراپی باید بدانید

زیبایی پوست و شاداب بودن مقوله ای است که معمولا در فکرش هستیم. کربوکسی تراپی درمانی برای علائم کششی و محافل زیر چشم تیره است. سرچشمه آن در اسپاهای فرانسه در دهه 1930 بود، این روش درمانی را می توان روی پلک، گردن، صورت، بازوها، باسن، معده و پاها اعمال کرد، برای انجام این روش درمان باید به کلینیک زیبایی و پوست مراجعه نمود، ما در کلینیک زیبایی دکتر الیاسی با متخصصان خود به این روش درمان می پردازیم.

کربوکسی تراپی، به وسیله نهاد تغذیه و داروی ایالات متحده تایید شده است و عوارض جانبی و مشکلات خاص و ماندگاری ندارد. علاوه بر این ،کلینیک زیبایی با بالا بردن جریان خون به پلک می تواند به کاهش دایره زیر چشم کمک مهمی کند. برخی پزشکان همچنین از این روش درمانی برای درمان اختلال نعوظ، آرتریت حاد، سندرم رینود و آلوپسی ناشی از گردش خون ضعیف استفاده کرده اند و آن را موثر دانستند، همچنین برای کاهش چربی و سلولیت، این روش اغلب بر روشهای تهاجمی تر و پرخطر و مضر مانند لیپوساکشن ترجیح داده می شود.

کربوکسی تراپی چگونه انجام می شود؟

مشخصات این روش بر اساس بخشی از صورت، متفاوت خواهد بود. کلیات روش ها، با این حال، اکثراً یکسان هستند،گاز دی اکسید کربن با لوله های پلاستیکی به یک تنظیم کننده جریان متصل می شود. پزشک با دقت تنظیم خواهد کرد که چه مقدار گاز از منبع اصلی جریان می یابد. گاز از طریق تنظیم کننده جریان و به لوله های استریلی منتقل می شود که در انتها دارای فیلتر است. فیلتر قبل از رسیدن به بدن، ناخالصی ها را جمع می کند، سپس دی اکسید کربن از طریق یک سوزن بسیار کوچک از زیر پوست تزریق می شود.
این روش تقریباً کاملاً بدون درد است. برخی از پزشکان قبل از قرار دادن سوزن، کرم بی حس کننده را در محل تزریق مالش می دهند. علی رغم کمبود درد، برخی از افراد گزارش می دهند که مدت کوتاهی پس از آن احساس عجیبی را تجربه می کنند، زمان انجام درمان کربوکسی تراپی بین حدود 30 دقیقه می باشد، شما می توانید با حضور در کلینیک زیبایی و پوست دکتر الیاسی به درمان مناسب پوست خود در یکی از معتبر ترین کلینیک های زیبایی بپردازید.

چگونه برای کربوکسی تراپی آماده شوید؟

قبل از عمل آماده سازی خاصی وجود ندارد ، اگرچه پزشک شما بسته به شرایط شما ممکن است دستورالعمل های مشخصی را انجام دهد.

 

یک دکتر متخصص می تواند گردش خون را در یک قسمت مشخص بیشتر کند و این کار با تزریق مقداری از دی اکسید به آن قسمت صورت می گیرد و باعث می شود با اتصال سلول های خونی به آن بخش، گلبول های قرمز به بخش مشخص شده منتقل شوند و گردش خون بالا می رود.

 

عوارض جانبی کربوکسی تراپی چیست؟

کربوکسی تراپی معمولا به عنوان یک روش مشخص و بی عوارض شناخته می شود و اصولا مشکلات و عوارض ندارد، امکان این است که در بازوها و جا های سوزن تورمی رخ دهد، که این مشکلات باید بعد از حدود 7 روز برطرف شوند، همچنین مراجعه کنندگانی که قصد کاهش چربی دارند، به هیچ وجه نبایند تا یک روز بعد در آب غوطه ور شوند، اگر شما خواهان مراجعه به یک کلینیک زیبایی معتبر هستید، پیشنهاد ما به شما کلینیک زیبایی و پوست دکتر الیاسی می باشد.