لاغری موضعی را در کلینیک زیبایی ما تجربه کنید.

لاغری موضعی

چگونگی لاغری موضعی در کلینیک زیبایی

حتی با وجود رژیم غذایی و ورزش باز هم مقداری چربی در سلول ها ی بدن ذخیره می شود که نمی توانید از آن رهایی یابید، و‌لی با کمک دستگاه های مانند RF و LPG شما می توانید به راحتی با از بین بردن سلول های چربی به طور موضعی به تناسب اندام برسید. رهایی از چاقی با کمک درمان های گوناگون امکان پذیر است، معمولا لاغری به دو روش امکان پذیر است، لاغری با کاهش اندازه سلول های چربی که با کمک رژیم لاغری و ورزش امکان پذیر است و در روش دیگر کاهش تعداد سلول‌های چربی است که در کلینیک زیبایی می توانید آن را با لاغری موضعی با دستگاه ال پی چی کویتیشن و لاغری موضعی  با دستگاهRF تجربه کنید. یکی از  انواع خدماتی که در کلینیک زیبایی ارائه می گردد، لاغری موضعی می باشد.

 معرفی  لاغری موضعی با انواع دستگاه ها در کلینیک زیبایی

کلینیک زیبایی که برای لاغری  موضعی با دستگاه RF  کار می کند نتایج بسیار خوبی را برای لاغری موضعی بدست می آورد. دستگاه RF امواج رادیویی را با فرکانس بالا تولید می نماید و باعث تولید حرارت عمقی و نفوذ در چربی ها می گردد. به همین دلیل لاغری موضعی با دستگاه RF به راحتی چربی های شکم، پهلو، ران و بازو را  از بین می برد. در کلینیک زیبایی روش دیگری نیز برای لاغری موضعی با دستگاه ال پی چی کویتیشن  وجود دارد. لاغری موضعی با دستگاه ال پی چی کویتیشن از جدید ترین تکنیک ها برای لاغری می باشد. در کلینیک زیبایی لاغری موضعی با کمک دستگاه ال پی چی نیاز به بی هوشی نیست. دستگاه ال پی چی در کلینیک زیبایی  با کمک یک موتور مکشی، که قابل تنظیم است را ایجاد می نماید. ماساژ مکانیکی این دستگاه با ایجاد یک فشار مثبت و حرکت کردن روی پوست و ایجاد یک فشار منفی بر روی لایه های زیرین موجب کاهش سلول های چربی زیر پوست می گردد. عملکرد این دستگاه ها در کلینیک زیبایی موجب می گردد که افراد مراجعه کننده، در زمان کمی به نتیجه دلخواه خود برای لاغری موضعی دست یابند.

مزایا و عملکرد

مزایا و عملکرد  دستگاه  RF  در کلینیک زیبایی برای لاغری به این صورت است که بدون هیچ آسیب و عارضه ای پوست را گرم می کند تا سلول های چربی شکسته شود و به دنبال آن الاستین و کلاژن تولید می گردد که موجب ارتجاعی بودن پوست می گردد. یکی از مهمترین مزایای این دستگاه این است که در کنار از بین بردن چربی ایجاد شفافیت در پوست می کند. عملکرد لاغری موضعی با دستگاه ال پی چی کویتیشن  در  کلینیک زیبایی به شکل تحریک مکانیکی می باشد. این عمل در بین متخصصان به اثبات رسیده است. زمانی که تحریک سلولهای پوست انجام می شود، افزایش جریان خون در سلول های چربی افزایش می یابد. تخلیه مایع لنف افزایش می یابد و موجب شفافیت پوست می گردد. انعطاف پذیری و نرمی پوست نیز به دنبال کاهش چربی ها بوجود می آید. به دنبال تحریک پوست فیبرو بلاست ها نیز تحریک می گردد و کلاژن و الاستین نیز ایجاد می گردد. از مهمترین و بهترین مزایای لاغری موضعی خوش فرم شدن بدن و ایجاد اعتماد به نفس و انگیزه در افراد می باشد. و مسلما تندرستی و سلامتی فرد نیز از مهمترین علت های استفاده از این دستگاه ها برای لاغری موضعی می باشد.

مطالب مرتبط