لیفت و جوان سازی با دستگاه آراف فرکشنال

آراف فرکشنال

لیفت و جوان سازی با دستگاه آراف فرکشنال:

جوان سازی پوست:

لیفت، به معنی جوان سازی صورت است که در سال های اخیر بسیار مورد استفاده قرار گرفته است، البته شایان به ذکر است که در سال های اول به پیشرفتگی حال حاضر، جوان سازی پوست صورت نمی گرفت. امروزه با روی کار آمدن دستگاهای پیشرفته ای مانند دستگاه آراف فرکشنال، جوان سازی پوست را راحت تر و با کیفیت نموده است. به گونه ای که جوان سازی پوست را در بیشتر کلینیک های زیبایی خواهید دید. بسیاری از بانوان تمایل دارند که برای جوان سازی پوست خود و رفع جای جوش در صورتشان عمل لیفت را انجام دهند، درصد بالایی نیز از لیفت و جوان سازی پوست خود راضی بوده اند و بر اعتماد به نفس آن ها افزوده شده است.

 در جوان سازی از طریق دستگاه های آراف فرکشنال، بدون نیاز به جراحی جوان سازی پوست صورت می پذیرد. که این دستگاه ها از طریق امواج رادیو فرکوئنسی که جزو امواج نوری نمی باشند، عمل جوان سازی پوست را انجام می دهند. این امواج لایه های خارجی و میانی پوست را در گیر می کند و این لایه را تحریک نموده ا خود را باز سازی نمایند. و با تولید کلاژن بر خاصیت الاستیکی پوست بی افزایند. در نتیجه ی آن ایجاد پوستی شاداب، جوان و زیبا است. از جوان سازی پوست برای رفع چروک پوست، رفع جای جوش و درمان آفتاب سوختگی استفاده می کنند. برتری استفاده از دستگاه آراف فرکشنال نسبت به روش های دیگر عبارت از کاهش درد و قابل تحمل ساختن درد در جوان سازی پوست، تاثیر بیشتر و فوری بلافاصله بعد از اقدام حتی فقط یک بار درمان و غیره می باشد. در واقع در جوان سازی پوست با تحریک تولید کلاژن موجب سفت شدن پوست است. این دستگاه بسیار سریع در مدت زمان کوتاهی جوان سازی پوست را انجام می دهد. و نسبت به دستگاه هایی که در گذشته استفاده می شد و پزشک بایستی وقت زیادی را صرف درمان می کرد. بسیار کار آمد تر است. این دستگاه قدرت کنترل میزان نفوذ سوزن به پوست را دارد و بر خلاف تصور ذهنی افراد جوان سازی پوست را بدون درد و خون ریزی انجام می دهد.

معرفی کلینیک زیبایی و پوست:

کلینیک های بسیاری، جوان سازی پوست را انجام می دهند. اما شما از طریقه ی لیفت و دستگاه های مورد استفاده در عمل جوان سازی و تجربه ی پزشک زیبایی آن کلینیک ها اطلاعات کافی ندارید، لذا ما برای آسودگی خاطر شما کلینیک زیبایی و پوست دکتر الیاسی را به شما معرفی می کنیم. این کلینیک بهترین کلینیک زیبایی غرب تهران بوده است، که به وسیله ی پزشکی حاذق، دکتر الیاسی عمل های زیبایی انجام میشود. ما به شما این اطمینان را می دهیم که در کلینیک زیبایی و پوست دکتر الیاسی، طی سوابق درخشانی که این پزشک در عمل های زیبایی داشته است. بهترین عمل های زیبایی انجام می گیرد و تمام بیماران از این کلینیک راضی بوده اند و عمل های موفقیت آمیزی داشته اند. اگر شما نیز به فکر جوانی و زیبایی افتاده اید، حتما به این کلینیک زیبایی پوست مراجعه نمایید. زیبایی حق شماست پس این حق را ازخود دریغ نکنید تا همیشه زیبا بمانید.

مطالب مرتبط